O NÁSsme tu pre Vás od roku 1993Spoločnosť Party Partners

poskytuje svoje služby od roku 2007. Vždy sme sa snažili čo najlepšie vyhovieť požiadavkám svojho zákazníka a byť tu pre neho pri každej jednej životnej udalosti, ktorá je pre neho dôležitá.
V prípade Kultúrneho domu v Trenčianskej Turnej tomu nebolo inak. Jeho história sa začala písať v roku 1981, odkedy tu bol naozaj takmer pre všetkých. Známy pod názvom Družstevný kulturák. Takto sa zapísal do sŕdc mnohých občanov okolia Trenčína. Kultúrny Dom tu bol naozaj pre každého. Zub času sa však podpísal na jeho charizme.
Naša spoločnosť Party Partners rada prijíma výzvy, ctí zásady, kvalitu a tradície. Preto myšlienka vniesť život do kultúrneho domu bola pre nás doslova povinnosť, ktorú sme radi prijali a dnes tak náš rukopis nájdete aj v týchto priestoroch bývalého Družstevného KD, pod naším novým názvom KULTURÁK TURNÁ.
Od začiatku roka 2023 pracujeme na jeho postupnej rekonštrukcii v spolupráci s JRD Trenčianska Turná a prinášame za jeho múry nový život. Tešiť sa tak môžete nielen na staré časy hlavnej sály v novom šate, našu fantastickú kuchyňu, ktorú dobre poznáte, ale i nové BISTRO, či priestrannú terasu.
Prinášame nové trendy, profesionalitu a skúsenosti. Napriek tomu však nezabúdame na históriu, kedy bol KULTURÁK vo svojej najlepšej kondícii.
Náš cieľ je preto jasný. Vraciame život Družstevnému Kulturáku, ktorý je tu opäť pre každého.
Každý z Vás je vítaný a radi Vás privítame v priestoroch KULTURÁKU TRENČIANSKA TURNÁ.