NEZABUDNUTEĽNÁ PÁRTY
- STUŽKOVÁ -
Profesor dojatý. Rodičia si pochutnávajú na dobrom jedle a tvoji spolužiaci sa zabávajú ako nikdy predtým. Presne taký je najlepší scénár stužkovej slávnosti. Je to však súhra mnohých detailov. V neposlednom rade výber správneho miesta, dobrej kuchyne a maličkostí, ktoré dobre poznáme.Plánuješ stužkovú a nevieš si rady?
O všetko sa postaráme my.

Máme veľa hostí, kamošov a rodinu. Chceme, aby všetci videli náš programKULTUÁRAK TURNÁ má kapacitu až 180 hostí. Neboj nič, všetci sa zmestia.

Možnosti usadenia

A čo stoličky?Mobiliár vrátane návlekov na stoličky sú v cene prenájmu. Nemusíš si preto lámať hlavu, ako rozmiestniť stoly či stoličky. Na to sme tu my a naše dlhoročné skúsenosti.

Mám zabezpečiť výzdobu, neviem koho osloviťKompletné zabezpečenie výzdoby nechaj na nás. Použité materiály či iné prvky vieme prispôsobiť tvojej predstave, no hlavne rozpočtu, ktorý je tiež potrebné si strážiť.

Určite chceme dobré jedloExkluzívny catering - jedlo a nápoje sú pripravované priamo na mieste. Kuchyňu v Kulturáku Turná prevádzkuje naša spoločnosť PARTY PARTNERS s.r.o., Možno si už o nás počul. Naša spoločnosť Party Partners, s.r.o., ako i Hostinec u Ondreja je na trhu už dlhé roky a ľudia majú našu kuchyňu veľmi radi. Jedlo si pripravujeme sami priamo v KULTURÁKU v kompletne zrekonštruovanej a modernej kuchyni. Teda vždy čerstvé, teplé a chutné. Mňam!

Kto nám bude roznášať jedlo a starať sa o nás?Žiadny strach. Náš profesionálny a zaškolený personál sa postará o servírovanie jedla, obsluhu, prípadne miešanie drinkov. Správny počet personálu a skúsenosti našej obsluhy zabezpečia, aby všetko išlo hladko. Zdĺhavé servírovanie je minulosť a u nás neprípustné. Kuchyňa ako i spokojnosť zákazníka sú pre nás Alfou a Omegou.

Máme záujem o dezerty, tortu, ale i tortičkyCandy bar, torty, dezerty, miešané drinky. To je len málo z toho, čo všetko vieme pripraviť na tvoju stužkovú.

Dali sme si veľmi záležať na programe. Chceme profesionálne technické zabezpečenie a LED OBRAZOVKU.LED obrazovka ako i ozvučenie a osvetlenie je voliteľná služba, ktorú nájdeš v našej cenovej ponuke. Záleží tak len na tebe a tvojej triede ako sa rozhodnete a či budete mať záujem o túto službu, alebo nie. Vôbec nie je problém, ak si mnohé technické veci vyriešite po vlastnej osi.

Nemôžeme nikoho nájsť do šatne.Šikovných ľudí, ktorí sa o vás budú starať máme niekoľko. Preto nielen do šatne, ale i profesionálny personál je vám k dispozícií počas celej stužkovej slávnosti.

Viete nám poradiť aj s výberom fotografa?Áno. A nielen to. Kompletná produkcia vrátane poradenstva a sprostredkovanie ako i pomoc pri výbere DJa, fotografa, kameramana, fotokútik, či iné vychytávky. Naša databáza obsahuje mnohých skvelých a overených dodávateľov, s ktorými spolupracujeme. Preto ti taktiež vieme pomôcť aj v tomto smere.

Ako si môžeme REZERVOVAŤ KULTURÁK a Vaše SLUŽBY?Stačí ak použiješ náš kontaktný formulár,(preklik), ktorý ťa rýchlo a presne navedie. Tešíme sa, že budeme môcť byť súčasťou vašej stužkovej slávnosti.

KONTAKTNÝ FORMULÁRNapíšte nám
V poriadku
Použite len písmená abecedy
V poriadku
Zadajte platný e-mail
V poriadku
Zadajte platný telefón (napr. +421 901 111 111)
V poriadku
Vyberte typ akcie
V poriadku
Použite alfanumerické znaky a interpukciu.
V poriadku
Zadajte počet hostí
V poriadku
Použite alfanumerické znaky a interpukciu.
V poriadku
Potvrďte súhlas
* povinný údaj